nocľahy s raňajkami v Auriol (B&B v Auriol)

Kompletná ponuka celého ubytovania v Auriol. Nájdite si jeden z hotely, penzióny a nocľah s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Auriol, kde nájdeme mestá La Destrousse, Roquevaire, Peypin, La Bouilladisse a Saint-Zacharie.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


3 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

1. Villa Manon 

Foto: Villa Manon
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
91 %

Located in Auriol with views of the mountains, Villa Manon offers an outdoor swimming pool and a garden. Aix-en-Provence is just a 30-minute drive from the property.

Izby

Dvojlôžková izba Comfort
osoby89 - 95 EUR za noc

Hotely v okolí Auriol

Kvôli obmedzenému počtu ubytovacích zariadení v v Auriol, sme rozšírili výsledky hľadania o ubytovacie možnosti v blízkom okolí Auriol. Ďalšie ubytovacie zariadenia sú zoradené podľa vzdialenosti od Auriol.


2. Lou Pin dou Papet 

Foto: Lou Pin dou Papet
Lokalita: Roquevaire
Vzdialenosť: 1.5 km
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
94 %

Only a 20 km drive from Marseille and Cassis, Lou Pin dou Papet is a typical Provençal house. Guests can enjoy its outdoor covered swimming pool, garden and veranda. Free Wi-Fi is also available.

Izby

Dvojlôžková izba Superior
osoby85 - 86 EUR za noc

3. Le Mas des Aludes 

Foto: Le Mas des Aludes
Lokalita: La Destrousse
Vzdialenosť: 3.2 km
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
89 %

Set in a 19th-century country house, Le Mas des Aludes is located a 20-minute drive from the Sainte Victoire Mountain. The garden features a swimming pool and a homemade breakfast is prepared every day.

Izby

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou
osoby78 - 78 EUR za noc
Dvojlôžková izba Classic
osoby78 - 82 EUR za noc
Trojlôžková izba
osoby96 - 96 EUR za noc

3 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: